GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
