GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo
