GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
