GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: Default
kk: Стандартты
