GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند
