GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: Default
ro: Implicit

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Web services
ro: Servicii web
