GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
