GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్
