GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
