GitLab API with Library (2.2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Namespace
vi: Miền tên

en: Web services
vi: Dịch vụ web
