GitLab API with Library (2.2.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ
