GitLab API with Library (2.2.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
