GitLab API with Library (2.2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
