GitLab API with Library (2.2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: Default
nl: Standaard

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Web services
nl: Webservices
