GitLab API with Library (2.2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
