Give (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Method
ca: Mètode

en: Option
ca: Opció

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Limit
ca: Límit

en: Donate
ca: Fer donació

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Changed
ca: Canviat

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: Form
ca: Formulari

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: State or province
ca: Estat o província

en: Telephone number
ca: Número de telèfon

en: @name (not verified)
ca: @name (no verificat)
