Give (2.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Amount
uk: Величина

en: Complete
uk: Завершене

en: Form
uk: Форма
