Give (2.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (39 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: E-mail
cy: E-bost

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Text
cy: Testun

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Your name
cy: Eich enw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Phone
cy: ffôn

en: Method
cy: Dull

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Limit
cy: Terfyn

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
