Give (2.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Totals
mr: एकूण

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Filter
mr: गाळणी

en: Income
mr: उत्पन्न

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
