Give (2.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Totals
fi: Yhteensä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Add
fi: Lisää

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Your name
fi: Nimesi

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Method
fi: Tapa

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Enter username
fi: Syötä käyttäjänimi

en: Complete
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Form
fi: Kaavake

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Currency symbol
fi: Valuutan merkki

en: Telephone number
fi: Puhelinnumero

en: @name (not verified)
fi: @name (ei varmistettu)
