Give (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Time
hu: Idő

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Your name
hu: Saját név

en: Filter
hu: Szűrő

en: Income
hu: Jövedelem

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Method
hu: Mód

en: Option
hu: Lehetőség

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Limit
hu: Korlát

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Changed
hu: Módosítva

en: Interval
hu: Időköz

en: Enter username
hu: Felhasználónév megadása

en: Complete
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Form
hu: Űrlap

en: Detail
hu: Részletek

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Donations
hu: Adományok

en: Uses
hu: Használat

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Every month
hu: Minden hónapban

en: Currency symbol
hu: Pénznem jele

en: Asc
hu: Növ

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Redirect page
hu: Átirányítási oldal

en: Telephone number
hu: Telefonszám

en: @name (not verified)
hu: @name (nem ellenőrzött)
