Give (2.0.0-alpha5) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filter
or: ଛାଣକ
