Give (2.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
