Give (2.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Recipients
jv: Penerima

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
