Give (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (58 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Totals
da: Total

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Time
da: Tid

en: Add
da: Tilføj

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Recipients
da: Modtagere

en: Your name
da: Dit navn

en: Amount
da: Beløb

en: Phone
da: Telefon

en: Desc
da: Faldende

en: Method
da: Metode

en: Option
da: Valgmulighed

en: Postal code
da: Postnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Limit
da: Grænse

en: Donate
da: Donér

en: Billing address
da: Betalingsadresse

en: Changed
da: Ændret

en: Received
da: Modtaget

en: Enter username
da: Indtast brugernavn

en: Complete
da: Komplet

en: Apply
da: Udfør

en: Form
da: Formular

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Your email address
da: Din e-mail-adresse

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: removed
da: fjernet

en: Currency symbol
da: Valutasymbol

en: Asc
da: Stigende

en: Redirect page
da: Omdirigeringsside

en: Telephone number
da: Telefonnummer

en: @name (not verified)
da: @name (ikke efterprøvet)
