Give (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (63 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Totals
ru: Всего

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Add
ru: Добавить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Text
ru: Текст

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Recipients
ru: Получатели

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: Desc
ru: По убыванию

en: Frequency
ru: Частота

en: Method
ru: Метод

en: Option
ru: Опция

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Limit
ru: Предел

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Changed
ru: Изменение

en: Received
ru: Получил

en: Interval
ru: Интервал

en: Enter username
ru: Введите имя пользователя

en: Complete
ru: Завершён

en: Apply
ru: Применить

en: Form
ru: Форма

en: Detail
ru: Подробнее

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Your email address
ru: Ваш адрес электронной почты

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Every month
ru: Каждый месяц

en: Currency symbol
ru: Символ валюты

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: State or province
ru: Штаты или провинции

en: Telephone number
ru: Номер телефона

en: @name (not verified)
ru: @name (не подтвержден)
