Give (2.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Totals
ar: المجاميع

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Your name
ar: اسمك

en: Filter
ar: انتقاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Method
ar: الطريقة

en: Option
ar: خيار

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Limit
ar: حد

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Complete
ar: تام

en: Apply
ar: تطبيق

en: Form
ar: النموذج

en: Euro
ar: اليورو

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
