Give (2.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Phone
nn: Telefon

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år
