Give (2.0.0-beta5) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: About
ps: په اړه
