Give (2.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Totals
gu: કુલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
