Give (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Auto-reply
nn: Automatisk svar

en: - All -
nn: - Alle -
