Give (8.x-1.0-beta10) - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Check
gl: Comprobar

en: Created
gl: Creado

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Your name
gl: O seu nome

en: Details
gl: Detalles

en: Phone
gl: Teléfono

en: Method
gl: Método

en: Option
gl: Opción

en: Postal code
gl: Código postal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Limit
gl: Límite

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Changed
gl: Cambiado

en: Interval
gl: Intervalo

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Form
gl: Formulario

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Auto-reply
gl: Resposta automática

en: Uses
gl: Usos

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
