Give (8.x-1.0-beta10) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
