Give (8.x-1.0-beta10) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Country
th: ประเทศ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Check
th: เช็ค

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Your name
th: ชื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Limit
th: จำกัด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Complete
th: เสร็จ

en: Detail
th: รายละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Auto-reply
th: ตอบกลับอัตโนมัติ

en: Uses
th: ใช้

en: The ID of the associated form.
th: ID ของแบบฟอร์มที่เกี่ยวข้อง
