Give (8.x-1.0-beta11) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Created
eu: Sortua

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Your name
eu: Zure izena

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Method
eu: Metodoa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Limit
eu: Muga

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Auto-reply
eu: Automatikoki erantzun

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
