Give (8.x-1.0-beta12) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Add
ro: Adaugă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Email
ro: email

en: Check
ro: Verifică

en: Created
ro: Creat

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Details
ro: Detalii

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: Method
ro: Metodă

en: Option
ro: Opțiune

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Limit
ro: Limită

en: Changed
ro: Schimbat

en: Complete
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Form
ro: Formular

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Telephone number
ro: Număr de telefon

en: %recipient is an invalid email address.
ro: %recipient este o adresă de e-mail invalidă.

en: Make this the default form
ro: Faceți acest formular implicit

en: The ID of the associated form.
ro: ID-ul formularului asociat.

en: @name (not verified)
ro: @name (nu este verificat)
