Give (8.x-1.0-beta13) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Uses
hy: Օգտագործում
