Give (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты

en: Auto-reply
kk: Автожауап
