Give (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Form ID
uk: ID форми

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Desc
uk: Спад

en: Option
uk: Параметр

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Changed
uk: Змінено

en: Interval
uk: Проміжок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Form
uk: Форма

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Created time
uk: Час створення

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Card number
uk: Номер картки

en: Donations
uk: Фінансова допомога

en: Uses
uk: Використання

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Recurring
uk: Періодично

en: Every month
uk: Щомісяця

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Redirect page
uk: Сторінка переспрямування

en: The time that the node was created.
uk: Час створення матеріалу.

en: The time that the node was last edited.
uk: Час останнього редагування матеріалу.

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: %recipient is an invalid email address.
uk: %recipient є неприпустимою адресою електронної пошти.

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
uk: При відображення переліку форм, ті, що мають меншу вагу (легші), будуть розташовані перед формами, що мають більшу вагу (важчі). Форми з однаковою вагою будуть впорядковуватися за абеткою.

en: Make this the default form
uk: Зробити це базовою формою

en: The ID of the associated form.
uk: Ідентифікатор пов'язаної форми.

en: @name (not verified)
uk: @name (не перевірено)

en: The label of the associated form.
uk: Мітка пов'язаної форми.
