Give (8.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
