Give (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Recipients
bg: Получатели

en: Your name
bg: Твоето име

en: Details
bg: Детайли

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Interval
bg: Интервал

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Auto-reply
bg: Автоматичен отговор
