Give (8.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (46 entries)

en: Forms
is: Form

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Time
is: Tími

en: Add
is: Bæta við

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Check
is: Athuga

en: Created
is: Stofnað

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Details
is: Nánar

en: Phone
is: Sími

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Complete
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Auto-reply
is: Sjálfvirk svörun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
