Give (8.x-1.0-beta6) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Method
sl: Metoda

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor

en: Uses
sl: Uporablja
