Give (8.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Text
el: Κείμενο

en: Check
el: Επιταγή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Method
el: Μέθοδος

en: Option
el: Επιλογή

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Limit
el: Όριο

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Interval
el: Περίοδος

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Form
el: Φόρμα

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Auto-reply
el: Αυτόματη απάντηση

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: %recipient is an invalid email address.
el: %recipient είναι μια μη έγκυρη διεύθυνση email.

en: The ID of the associated form.
el: Το ID της συσχετιζόμενης φόρμας.
