Give (8.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Your name
eo: Via nomo

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Auto-reply
eo: Aŭto-respondo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
