Give (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: Created
et: Loodud

en: Recipients
et: Saajad

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Frequency
et: Sagedus

en: Method
et: Meetod

en: Option
et: Valik

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Limit
et: Limiit

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Changed
et: Muudetud

en: Interval
et: Intervall

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Bank transfer
et: Pangaülekanne

en: About
et: Programmist

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Uses
et: Kasutab

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Card
et: Kaart

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Telephone number
et: Telefoninumber

en: %recipient is an invalid email address.
et: %recipient on vigane e-posti aadress.

en: Make this the default form
et: Tee see vaikimisi vormiks

en: The ID of the associated form.
et: Seotud vormi ID.

en: @name (not verified)
et: @name (verifitseerimata)
