Give (8.x-1.0-beta7) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
