Give (8.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Form ID
sr: ID форме

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Your name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
