Give (8.x-1.0-beta9) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Created
bs: Kreiran

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Details
bs: Detalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
