Give (8.x-1.0-beta9) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Text
he: טקסט

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Check
he: בדיקה

en: Created
he: נוצר

en: Recipients
he: נמענים

en: Your name
he: שם

en: Details
he: פרטים

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: Method
he: שיטה

en: Option
he: אפשרות

en: Postal code
he: מיקוד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Limit
he: גבול

en: Donate
he: לתרום

en: Changed
he: השתנה

en: Interval
he: מרווח

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Form
he: טופס

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Uses
he: שימושים

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Telephone number
he: מספר טלפון

en: Make this the default form
he: לקבוע כברירת מחדדל
